چاپ        ارسال به دوست

با تلاش واحد فراهم آوري اعضاي پيوندي برگزار شد:

برگزاري غرفه اهدا در بازارچه خيريه ترنم

هم دلی از هم زبانی بهتر است
 
آن دلی ک از بهر دل ها می تپد زیباتر است
 
۱۹ اسفند ماه، خانواده ترنم در تجلی شکوه اراده ای برای بهبود شرایط زندگی کودکان نیازمند با حمایت های همه جانبه شما عزیزان همراه، با برپایی بازارچه خیریه به نفع کودکان معنی خاص بنی آدم اعضای یکدیگرند که در آفرینش ز یک گوهرند را نمود بخشید.
بازارچه خیریه ترنم که در دو بخش بازارچه خرید و دریافت نمونه سلول های بنیادی شروع به فعالیت داشت، با همراهی خانواده بزرگ اهدا از واحد فراهم آوری اعضا و نسوج پیوندی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران رنگ و بوی خاص تری به خود گرفت.
غرفه #اهدای_عضو_اهدای_زندگی در حین برپایی بازارچه خیریه در دو بخش ثبت نام برای صدور کارت اهدای عضو و توزیع بروشورهایی آموزشی مفاهیم پایه‌ای مرگ مغزی فعالیت خود را آغاز و با استقبال بی نظیر حاضرین روبرو شد.
ماحصل فعالیت سفیران زندگی واحد فراهم آوری اعضا و نسوج پیوندی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران در بازارچه خیریه ترنم، بالغ بر ۳۰۰ مورد ثبت نام، ۱۰۰ مورد پیگیری برای دریافت کارت اهدای عضو و توزیع ۵۰۰ مورد بروشور آموزشی را رقم زد.
از یکایک عزیزان و همراهان همیشگی که در تجلی شکوه برپایی هرچه بهتر بازارچه خیریه و حمایت از فرهنگ #اهدای_عضو_اهدای_زندگی، که تمثال زیبایی از فرهنگ هم نوع دوستی را به عرصه ظهور می کشاند، به ویژه سرکار خانم ها لیلا رجبی، شبنم شاهرخی و جناب آقایان سید احمد معین شیرازی، پیمان رجبی، سید امین کاظمی، ارشا اقدسی، آرش برهانی، عرفان علیرضایی عزیز که حمایت خودشان را از کمپین #من_حامی_اهدای_عضو_هستم ابراز کردند، تشکر و قدردانی می کنیم.
 


١٣:٠١ - پنج شنبه ٢٦ اسفند ١٣٩٥    /    عدد : ٤٤١٥٩    /    تعداد نمایش : ١٠٠١خروج
صفحات اجتماعی

آمار بازدیدکنندگان

بازدید از این صفحه : 726365 بار
بازديدکنندگان امروز : 3297 نفر
 
کل بازديدکنندگان : 21489298 نفر
 
بازديدکنندگان آنلاين : 10 نفر