چاپ        ارسال به دوست

اطلاعيه شماره 3

روند دريافت "پيوند كارت" اهداي عضو

 

روند كلي دريافت "پيوند كارت" اهداي عضو

 

  با توجه به اينكه در ايران روزانه 10-7 نفر بيمار نيازمند پيوند عضو به دليل نرسيدن عضو پيوندي جان خود را از دست مي دهند،با اهداي عضو از افرادي كه به هر دليل دچار مرگ مغزي شده اند مي توان از مرگ اين بيماران جلوگيري كرد.واحد فراهم آوري اعضاي پيوندي همواره در تلاش است با ترويج فرهنگ اهداي عضو و آشنا كردن اذهان عمومي با مقوله مرگ مغزي و اهداي عضو بتواند گامي در جهت اعتلاي اين فرهنگ بردارد.ارائه كارت اهداي عضو اولين و بزرگترين گام در اين جهت است كه صرفا جنبه فرهنگ سازي دارد.

شما نيز مي توانيد با ثبت نام و به همراه داشتن كارت خود در اشاعه اين فرهنگ سهم بسزايي داشته باشيد و اثر كار خيرخواهانه شما در نهايت نجات جان انساني باشد.

 هدف اصلي از اين كار كمك به نجات جان انسان ها با ترويج فرهنگ اهداي عضو مي باشد و دريافت كارت اقدامي نمادين براي ترويج اين فرهنگ است، نوع كارت چه به صورت پرينت كارت موقت در خاتمه ثبت نام در سايت باشد يا مرحله پيشرفته تر آن يعني دريافت پيوند كارت ملي، در نهايت ارزش يكساني از نظر اخلاقي و نجات جان انسان ها دارد.

همراهان قديمي اهدا با روند قبلي دريافت كارت آشنا هستند كه به دليل حجم زياد درخواست هاي شما عزيزان براي دريافت كارت و مشكلاتي كه در ارسال كارت ها (مانند كامل نبودن آدرس و يا كد پستي و ...) وجود داشت، بعضا يك سري از كارت ها به دست عزيزان نمي رسيد و يا ارسال آن با مشكل مواجه بود، بدين ترتيب برآن شديم تا با كمك بانك ملي ايران روند دريافت كارت را آسان تر و سريع تر كنيم. 

از آنجا كه روند دريافت كارت تغيير كرده است و ديگر ارسالي صورت نمي گيرد، داوطلبان جديد(كه قصد ثبت نام در اين سامانه را دارند) و داوطلبان قديمي (كه كارت را دريافت نكرده اند) اين اطلاعيه را به دقت مطالعه نمايند:  

 

متقاضيان جديد ثبت نام در سامانه:

تنها كافيست با ثبت نام در سامانه اهدا, پرينت كارت خود را تهيه كرده و آن را نزد خود نگاه دارند.(روند دریافت کارت را در این عکس مشاهده نمایید.)

 

 متقاضيان قديمي ثبت نام در سامانه:

1-دوستان عزيزي كه قبلا در سامانه اهدا ثبت نام كرده اند و پرينت كارت خود را در دست دارند مي توانند آن را نزد خود نگه دارند و داشتن همان پرینت کافی است.

2-دوستاني كه پرينت كارت خود را در دست ندارند, با وارد کردن کد ملی خود (به عنوان کد کاربری) و رمز عبور(چنانچه رمز خود را فراموش نكرده اند و تعداد رمزشان 6 حرف به بالاست) وارد سامانه شده و پرينت كارت خود را دريافت كنند.

 

*در صورتي كه رمز خود را فراموش كرده ايد:

1- می توانید در قسمت ورود به سیستم>رمز خود را فراموش کرده اید؟ را زده و با وارد کردن کد ملی و آدرس ایمیلی که ثبت کرده بودید, ایمیلی با محتوای رمز جدید برایتان ارسال خواهد شد.

2-چنانچه هنگام ثبت نام آدرس ایمیلی وارد نکرده بودید و یا هرگونه مشکلی در دسترسی به ایمیلتان داشتید, اطلاعات خود را که شامل نام و نام خانوادگی,کد ملی و آدرسی ایمیلی که به آن دسترسی داشته و قبلن در سیستم ثبت نشده باشد را از طریق یکی از راه های ارتباطی برای ما (ارسال ایمیل و صفحه رسمی اینستاگرام واحد) ارسال نمایید تا آدرس جدید به اطلاعاتتان اضافه شده و بتوانید رمزتان را مانند مرحله قبل بازیابی نمایید.

 

با ثبت نام اينترنتي در سامانه اهدا شما عضوي از خانواده اهدا هستيد و مي توانيد پرينت كارت خود را از سايت دريافت كرده و نزد خود نگه داريد.

 

 در آخر :

كساني كه تمايل به دريافت  پيوند كارت بانك ملي ايران دارند نيز مي توانند بزودي در تمام شعب بانك ملي در سراسر ايران اين كارت را كه به صورت آني تحويل عزيزان مي شود، دريافت كنند.براي داشتن پيوند كارت بانك ملي ايران نيز مي توانيد با ارائه شماره عضويت خود به يكي از شعب بانك ملي، كارت با جنس پي وي سي (كارت عابر بانك) را در دريافت كنيد.بانك ملي بابت صدور كارت هزينه اي دريافت نمي كند و به صورت رايگان مي باشد.

دريافت اين كارت كه يك كارت بانكي است با قوانين و شرايط بانك مانند ساير كارت هاي بانكي انجام ميپذيرد و مستلزم بازگشايي حساب (در صورت نداشتن حساب بانك ملي) و يا اتصال به حساب شماست. در اينجا لازم به توضيح است كه در صورت نداشتن حساب در بانك ملي چون نياز به بازكردن حساب براي دريافت كارت است بعد از باز كردن حساب، شما مي توانيد از طريق كارت خود موجودي واريزي را تماما دريافت كنيد.از عزيزاني كه از قبل حساب در بانك ملي دارند صرفا جهت اتصال كارت به حساب ، مبلغ ناچيزي دريافت مي شود ولي دريافت كارت رايگان مي باشد.

سوالات متداول در زمينه كارت اهدا را در اين قسمت مطالعه فرماييد و چنانچه باز هم به مشكلي برخورديد سوالات خود را مي توانيد در اينستاگرام واحد به آدرس ehda.ir ، ايميل و يا تماس با واحد مطرح نماييد.

 


١٣:٣٨ - دوشنبه ١٨ آبان ١٣٩٤    /    عدد : ٢٥٣٦٩    /    تعداد نمایش : ٦٤٣٥١٣خروج
صفحات اجتماعی

آمار بازدیدکنندگان

بازدید از این صفحه : 1302086 بار
بازديدکنندگان امروز : 1541 نفر
 
کل بازديدکنندگان : 33155368 نفر
 
بازديدکنندگان آنلاين : 1 نفر