چگونه كارت اهداي عضو دريافت كنم؟

1-ثبت نام در سايت اهدا 2-گرفتن پرينت كارت در سايت و نگه داشتن پرینت کارت 3-در صورت تمايل به دریافت کارت فیزیکی عکس دار از نزدیکترین شعبه بانک ملی منتخب شما، در قسمت ثبت نام با آپلود کردن عکس و واریز 10 هزار تومان

من از ثبت نام كنندگان قديم هستم چرا تا به حال كارت من ارسال نشده و به دست من نرسيده است؟

روند دريافت كارت تغيير كرده است مدتها کارتی ارسال نمیشده است

 از بهمن ماه 98  روند دریافت کارت تغییر کرده و کارت ها ارسال میشوند، با وارد کردن کاربری(کد ملی) و پسوردی که بعد از ثبت نام دریافت کردید( روی کارت آنلاین شما قید شده است)میتوانید وارد سامانه شده، کارت آنلاین  و یا در صورت تمایل برای  دریافت کارت فیزیکی خود اقدام کنید

به كدام بانك يا شعبه اي جهت دريافت كارت مراجعه كنم؟

بعد از تکمیل ثبت نام در سایت اهدا و انتخاب شعبه نزدیک و مورد نظر شما، منتظر پیامک دریافت کارت از شعبه مورد نظر باشید، بعد از دریافت پیامک میتوانید به بانک مراجعه کنید.

براي دريافت كارت اهداي عضو ثبت نام كرده ام، پرينت را هم دارم، چطور مي توانم كارت بانك ملي را دريافت كنم؟

همان پرينتي كه از سايت گرفته ايد كارت اينترنتي شماست و همان كافيست اما اگر به دريافت کارت فیزیکی تمايل داريد مي توانيد با ورود به حساب کاربری خود در سایت اهدا در قسمت مشاهدع کارت خود به ادامه روند دریافت کارت هدایت میشوید.

براي دريافت كارت اهداي عضو ثبت نام كرده ام، پرينت يا عكسي از كارت موقت خود ندارم، چطور مي توانم پرينت كارت خود را داشته باشم؟

از طريق ورود به سيستم و وارد كردن كد كاربري و رمز عبور مي توانيد كارت خود را مشاهده كرده و از آن پرينت بگيريد.

من از ثبت نام كنندگان قديمي هستم و كد كاربري و "رمز عبور خود را فراموش كرده ايد؟ "و يا هرچه رمز را وارد مي كنم نمي توانم وارد سيستم شوم، چگونه مي توانم كارت خود را دريافت كنم؟

ثبت نام كنندگان قديمي كارت اهدا كه قبل از 27مهر 94 اقدام به ثبت نام در سيستم قبلي دريافت كارت كرده بودند و رمز و كد كاربري خود را ندارند و يا با رمزي كه در دست دارند نمي توانند وارد سيستم شوند: 1-براي ورود به سيتم از كد ملي خود به عنوان كد كاربري استفاده كرده. 2-چنانچه رمز عبورشان 6 كاراكتر و يا بيشتر بوده همان رمز قبلي خود را وارد كنند. 3-چنانچه رمز عبورشان كمتر از 6 كاراكتر بوده و يا رمز خود را به ياد نمي آورند، "رمز عبور خود را فراموش كرده ايد؟ "را كليك كرده و با وارد كردن كد ملي و آدرس ايميلي كه موقع ثبت نام وارد كرده بودند درخواست ارسال رمز كنند تا رمزشان به صورت خودكار به ايميلشان ارسال شود.

 

من ايميلي كه قبلا داده بودم را براي دريافت رمز جديد به خاطر نمي آورم چه كاري بايد انجام دهم؟

شما مي توانيد كد ملي خود را به همراه آدرس ايميل مورد نظر از طريق يكي از راه هاي ارتباطي با واحد، ارسال نموده و درخواست افزودن آدرس ايميل به اطلاعاتتان دهید.

 

من يكسري از اطلاعاتم تغيير كرده است و درخواست اصلاح و تغيير اطلاعات خود را دارم بايد چكاري انجام دهم؟

با وارد شدن به سيستم مي توانيد اطلاعات خود را ويرايش كنيد، چنانچه موفق به اين كار نشديد كد ملي خود را از طريق يكي از راه هاي ارتباطي با واحد، ارسال نموده و درخواست تغيير اطلاعات نماييد.

من كارت خود را دريافت كرده بودم اما كارتم گم شده است چطور مي توانم كارت ديگري دريافت كنم؟

چنانچه عكس يا پرينتي از كارت خود و يا كارت موقت خود داريد مي توانيد آن را نگه داري كرده و يا با ورود به حساب کاربری خود به ادامه مسیر دریافت کارت فیزیکی هدایت میشوید.

من كارت خود را دريافت كرده ام اما تاريخ انقضا كارتم رو به اتمام است چگونه مي توانم كارت جديد دريافت كنم؟

كارت اهداي عضو شما و عضويت شما در سامانه اهدا تاريخ انقضا ندارد، تاريخ انقضاي درج شده بر پيوند كارت هاي ملي متعلق به بانك مي باشد.

ثبت نام براي دريافت كارت اهدا محدوديت سني دارد؟

خير ثبت نام در سامانه محدوديت سني ندارد زيرا دريافت كارت اهدا كاري فرهنگي است با ماهيت فرهنگي.

براي دريافت كارت اهداي عضو بايد هزينه اي بپردازم؟

برای ثبت نام و دریافت کارت آنلاین خیر اما چنانچه تمایل به دریافت کارت فیزیکی و اراسل آن به نزدیکترین شعبه بانک ملی منتخب خود را دارید در قسمت ثبت نام 10 هزار تومان هزینه صدور و اراسل کارت میپردازید

من از اتباع خارجي هستم مي توانم در سامانه ثبت نام كنم؟

متاسفانه خير، به دليل اينكه سامانه بر اساس كد هاي ملي 10 رقمي ايران نوشته شده است و اتباع خارجي كد ملي 10 رقمي ندارند، در سامانه نمي توانند ثبت نام كنند اما مي توانيد سفير اهداي عضو باشيد و به ترويج فرهنگ اهداي عضو كمك كنيد.هدف از داشتن كارت نيز همين است.

چگونه مي توانم به ترويج فرهنگ اهداي عضو كمك كنم؟

1-با آگاهي و بالابردن سطح اطلاعات خود در زمينه مرگ مغزي و اهداي عضو ،انتشار اين اطلاعات و آگاه كردن ديگر افراد جامعه 2-گرفتن كارت اهدا 3-شركت در طرح سفيران

ظاهر كارت من با كارت هايي كه شما ارائه مي دهيد متفاوت است، دليل چيست؟

دوست عزيز برخي بيمارستان ها و مراكز انتقال خون نيز اقدام به ثبت نام و ارائه كارت مي كنند كه هدف همه آن ها گسترش فرهنگ اهداي عضو است.چنانچه تمايل داريد در اين سامانه ثبت نام انجام دهيد مراحل ثبت نام كارت را دنبال كنيد.

من از تصميم خود منصرف شده ام چگونه مي توانم عضويتم را لغو كنم؟

با ارسال كد ملي و درخواست لغو عضويت به ايميل info@ehda.ir

صفحات اجتماعی

آمار بازدیدکنندگان

بازدید از این صفحه : 326439 بار
بازديدکنندگان امروز : 1527 نفر
 
کل بازديدکنندگان : 33639972 نفر
 
بازديدکنندگان آنلاين : 1 نفر