"نخستین کنگره ملی مرگ مغزی از شناسایی تا اهدا" به همت واحد فراهم آوری اعضای پیوندی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی بیمارستان دکتر مسیح دانشوری برای نخستین بار در ایران، در تاریخ 28 تا 30 خرداد 98 برگزار خواهد شد.

این کنگره که با سخنرانی و ارائه مقالات صاجب نظران و کارشناسان اهدا و پیوند اعضا در دو بخش نظری و عملی برگزار می شود. این کنگره که دارای امتیاز بازآموزی برای پزشکان و پرستاران است، موضوعاتی چون شناسایی اهدا کننده، مراقبت مرگ مغزی، تایید مرگ مغزی، برخورد با خانواده و مراقبت از خانواده، بهبود کیفیت ارگان و حفظ آن، رضایت گیری برای اهدای عضو، آموزش عمومی برای ترویج اهدای عضو، مسائل اخلاقی و قانونی، مسائل روانشناختی، مسائل شرعی، افزایش تعداد اهداکنندگان، تخصیص عضو، ساختار واحد فراهم آوری را شامل می شود.

پوستر کنگره را در این قسمت ببینید.

تاریخ پذیرش: مقالات تا تاریخ 31 فروردین ماه 98

تاریخ اعلام نتایج:31 اردیبهشت ماه 98

 

جوایز:

-جام اهدای عضو: این جام به بهترین واحد فرام آوری اعضا که در رقابت انتخاب شده اند اهدا می شود.

-جایزه علمی کنگره: این جایزه به بهترین سخنرانی علمی تعلق می گیرد.

 

از همه علاقه مندان دعوت می شود برای ثبت نام در کنگره و ارسال مقالات به این آدرس مراجعه کنید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 21272032 تماس بگیرید.

*چنانچه برای آپلود مقاله و یا فیش واریزی با مشکلی مواجه شدید و یا با مرورگرتان قابل دسترسی نبود لطفا اطلاعات کامل مورد نیاز در فرم به همراه فیش واریزی و مقاله خود را فقط در یک ایمیل با موضوع کنگره ملی 98 به آدرس ایمیل کنگره events@ehda.ir ارسال نمایید.

صفحات اجتماعی

آمار بازدیدکنندگان

بازدید از این صفحه : 1742 بار
بازديدکنندگان امروز : 956 نفر
 
کل بازديدکنندگان : 33173088 نفر
 
بازديدکنندگان آنلاين : 5 نفر