نخستین جشنواره ملی اهدا عضو در دو موضوع آزاد و ویژه با محوریت نقش هماهنگ‌کننده پیوند اعضا در صحنه‌ی اهدای عضو برگزار می‌شود.

 
واحد فراهم آوری اعضا و نسوج پیوندی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، بیمارستان مسیح دانشوری، از تمام علاقمندان به این حوزه در کشور دعوت می‌کند با شرکت در این جشنواره روح لطیف و ذهن خلاق خود را با صحنه‌ی اهدای عضو گره زنند.
 
جهت شرکت در این جشنواره می‌توانید آثار خود را در محورهای اعلامی تا تاریخ ۳۱ فروردین ماه به آدرس پست الکترونیک info@ehda.ir  ارسال نمایید.
 
نتایج نهایی در تاریخ ۱۵ اردیبهشت ماه اعلام و آثار منتخب در هر محور منتشر و از برگزیدگان با اهدای لوح و جوایز نفیس تقدیر به عمل می‌آید.
 
  • محورهای مشارکت و ارسال آثار  
 
-فیلم کوتاه 
 
-مقاله علمی
 
- طراحی پوستر
 
  • مقررات و شرایط کلی ارسال آثار:
 
۱-شرکت در این جشنواره برای عموم آزاد است.
 
۲- در  قسمت موضوع ایمیل ارسالی، عنوان جشنواره و محور شرکت در مسابقه مشخص شود.
 
۳- مشخصات کامل شامل؛ نام و نام خانوادگی، تحصیلات(رشته تحصیلی، ترم و دانشگاه)، شهر، شماره تماس و آدرس دقیق نیز باید درج شود.
 
۴- آثار ارسالی در هر محور به‌ صورت جداگانه ارسال شود.
 
۵-  آثار ارسالی، نباید دارای هرگونه نشانه تصویری (لوگو، واترمارک و...) باشند.
 
۶- ارسال اثر و شركت در اين جشنواره به‌منزله اعلام مالكيت اثر توسط ارسال‌كننده است و در صورت اثبات خلاف اين امر در هر مرحله‌اي، اثر ارسالي از روند جشنواره و داوری حذف می‌شود و برگزار‌كننده مسئوليتي در قبال چنين عملكردي از سوي ارسال‌كنندگان نخواهد داشت.
 
۷- دبیرخانه جشنواره پس از اعلام نتایج و اهدای جوایز، حق انتشار آثار را از طریق ابزارهای ارتباطی/رسانه‌ای برای خود محفوظ می‌داند.

 

پوستر جشنواره را در این قسمت ببینید.

 

صفحات اجتماعی

آمار بازدیدکنندگان

بازدید از این صفحه : 2362 بار
بازديدکنندگان امروز : 5692 نفر
 
کل بازديدکنندگان : 39865760 نفر
 
بازديدکنندگان آنلاين : 4 نفر