چاپ        ارسال به دوست

تمدید مهلت ارسال آثار به نخستین جشنواره ملی اهدای عضو تا 21 اردیبهشت‌ماه

دبیر اجرایی  نخستین جشنواره ملی اهدای عضو از تمدید زمان ارسال آثار به دبیرخانه این جشنواره تا 21 اردیبهشت ماه خبر داد.
به گزارش شورای فرهنگی واحد فراهم آوری اعضا و نسوج پیوندی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، بیمارستان دکتر مسیح دانشوری، دکتر احسان علی بیگی اظهار کرد: مهلت اولیه ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره ملی اهدای عضو تا 31 فروردین ماه ۱۴۰۱ اعلام شده بود که با توجه به درخواست‌های متعدد علاقه‌مندان به شرکت در جشنواره به ویژه در بخش مقالات علمی، این مهلت 3 هفته تمدید شد.
علی بیگی با اشاره به فعالیت‌های رسانه‌ای متعددی که از آغاز سال نو پیرامون تولید محتوا برای علاقه‌مندان رقم خورده است، افزود: بر این اساس، شرکت‌کنندگان در جشنواره تا 21 اردیبهشت ماه برای ارسال آثار خود به دبیرخانه جشنواره فرصت خواهند داشت.
وی گفت: نخستین جشنواره ملی اهدای عضو در دو موضوع آزاد و ویژه با محوریت نقش هماهنگ‌کننده پیوند اعضا در صحنه اهدای عضو و در 3 محور فیلم کوتاه، طراحی پوستر و مقاله علمی برگزار می‌شود.
دبیر اجرایی نخستین جشنواره ملی اهدای عضو با اشاره به اینکه هماهنگ‌کننده‌ها پزشکان و یا پرستارانی هستند که موارد مشکوک به مرگ مغزی را از ابتدای شناسایی و طی مراحل نگهداری ارگان‌ها، رضایت گیری از خانواده‌ها جهت اهدای عضو و در نهایت انتقال به اتاق عمل و تحویل ارگان‌ها به تیم جراحی، مراقبت و مدیریت می‌کنند، افزود: در نخستین جشنواره ملی اهدای عضو بنا است تا به صورت ویژه‌تری به نقش هماهنگ کننده در صحنه اهدای عضو پرداخته شود.
وی تاکید کرد: با توجه به پیش‌بینی بخش فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، علاوه بر فعالان حرفه‌ای رسانه های گروهی، عموم علاقه‌مندانی که در بستر فضای مجازی به تولید و نشر محتوا در خصوص محورهای موضوعی مرتبط با جشنواره می‌پردازند، می‌توانند در این رویداد مشارکت داشته باشند.
جزئیات بیشتر درباره بخش های مختلف جشنواره و هم چنین شیوه ارسال آثار به دبیرخانه نخستین جشنواره ملی اهدای عضو، در پایگاه اطلاع‌رسانیwww.EHDA.ir   ارائه شده است.
علی بیگی در پایان خاطر نشان کرد: جوایز نفیس و ارزشمندی شامل هدایای نقدی و تقدیر معنوی، از سوی سازمان‌ها و نهاد‌های حامی این جشنواره به نفرات برتر در هر بخش تقدیم خواهد شد.


١٥:٥٢ - دوشنبه ٢٩ فروردين ١٤٠١    /    عدد : ١١٥٦٧١    /    تعداد نمایش : ٧٢٦خروج
صفحات اجتماعی

آمار بازدیدکنندگان

بازدید از این صفحه : 1526641 بار
بازديدکنندگان امروز : 8089 نفر
 
کل بازديدکنندگان : 39073903 نفر
 
بازديدکنندگان آنلاين : 2 نفر