چاپ        ارسال به دوست

استقبال کتابخوان‌ها و اهالی قلم از فرهنگ اهدای عضو

سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران میزبان غرفه‌ی اهدای عضو  اهدای زندگی بود.
در تاریخ ۲۱ لغایت ۲۹ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱ نمایشگاه بین المللی کتاب تهران واقع در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) میزبان غرفه‌ی اهدای عضو بود که با استقبال خوب عموم همراه شد.
ابتکاری دیگر از بخش فرهنگی واحد فراهم آوری اعضا و نسوج پیوندی بیمارستان مسیح دانشوری، برگزاری غرفه‌ی اهدای عضو در نمایشگاه کتاب بود. 
در این غرفه که به همت سفیران زندگی  برگزار شد، فعالیت‌هایی از قبیل ثبت نام کارت اهدای عضو، توزیع بروشورهای آموزشی، پیگیری کارت‌های ثبت‌نامی و همچنین اطلاع رسانی مرگ مغزی و فرآیند اهدا عضو صورت گرفت.
اهل قلم و کتابخوان‌ها همواره نقش پررنگی در فرهنگ یک کشور داشته اند؛ باعث افتخار است که فرهنگ اهدای عضو در بین این قشر از جامعه نیز رواج یافته است.
در نمایشگاه کتاب امسال در کنار کتاب‌های عمومی، علمی، فرهنگی، تاریخی و ادبیات و... شاهد توزیع بروشور های اهدای عضو بودیم؛ در سالیان اخیر نویسندگان و شاعران ارجمندی نوشته‌های فاخری در مضمون اهدای عضو نگاشته‌اند، و مراسم‌ها و غرفه‌های اهدای عضو بخشی از تاریخ این کشور بوده‌اند. به امید روزی که ادبیات و تاریخ اهدای عضو در کتاب‌ها ثبت شوند و صاحبان قلم در این باب قلم‌ها برانند.


٢١:٥٤ - شنبه ١٤ خرداد ١٤٠١    /    عدد : ١١٧٣٧٧    /    تعداد نمایش : ١٤٨خروج
صفحات اجتماعی

آمار بازدیدکنندگان

بازدید از این صفحه : 1612105 بار
بازديدکنندگان امروز : 1115 نفر
 
کل بازديدکنندگان : 39501336 نفر
 
بازديدکنندگان آنلاين : 1 نفر