چگونه کارت اهدای عضو دریافت کنم؟

در قسمت ثبت نام پس از تکمیل فرم، کارتی برای شما صادر می‌گردد، صدور این کارت به منزله قطعی شدن ثبت نام شما می‌باشد. می‌توانید از کارتی که نمایش داده می‌شود عکس یا پرینت بگیرید و یا بصورت فایل ذخیره کنید.

من از ثبت نام کنندگان قدیم هستم چرا تا به حال کارت من ارسال نشده و به دست من نرسیده است؟

چندین سال است که ارسال کارت از طریق بیمارستان دکتر مسیح دانشوری با همکاری اداره پست صورت نمی‌پذیرد. تصویر کارت پایان ثبت نام نمایش داده می‌شود که می‌توان از کارتی که نمایش داده شده عکس یا پرینت بگیرید و یا بصورت فایل ذخیره کنید.

برای دریافت کارت اهدای عضو ثبت نام کرده‌ام، پرینت یا عکسی از کارت خود ندارم، چطور می‌توانم پرینت کارت خود را داشته باشم؟

با ورود به سایت از قسمت سمت راست در باکس سبز رنگ گزینه ورود به سیستم را انتخاب کنید و با وارد کردن نام کاربری (کدملی شما) و رمز عبور وارد حساب کاربری خود شوید و تصویر کارت خود را دریافت کنید.

من از ثبت نام کنندگان قدیمی هستم رمز عبور و نام کاربری خود را فرموش کرده‌ام و یا هرچه رمز را وارد می‌کنم نمی توانم وارد سیستم شوم، چگونه می‌توانم کارت خود را دریافت کنم؟

ثبت نام کنندگان قدیمی کارت اهدای عضو که قبل از 27 مهر 94 اقدام به ثبت نام کرده بودند و رمز و کد کاربری خود را ندارند و یا با رمزی که در دست دارند نمی‌توانند وارد سیستم شوند: برای ورود به سیستم از کد ملی خود به عنوان نام کاربری استفاده کنند.

چنانچه رمز عبورشان 6 کاراکتر و یا بیشتر بوده همان رمز قبلی خود را وارد کنند.

چنانچه رمز عبورشان کمتر از 6 کاراکتر بوده و یا رمز خود را به یاد نمی‌آورند، گزینه "رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ " را انتخاب کنند و با وارد کردن کد ملی و آدرس ایمیلی که موقع ثبت نام وارد کرده بودند رمز عبور جدید را از طریق ایمیل خود دریافت کنند.

من ایمیلی که قبلا برای دریافت رمز جدید وارد کردم را به خاطر نمی‌آورم چه کاری باید انجام دهم؟

شما می‌توانید نام نام خانوادگی و کدملی، تصویر کارت شناسایی خود را به همراه آدرس ایمیل مورد نظر از طریق یکی از راه‌های ارتباطی برای ما، ارسال نموده و درخواست ثبت آدرس ایمیل خود را دهید.

من یکسری از اطلاعاتم تغییر کرده است و درخواست اصلاح و تغییر اطلاعات خود را دارم باید چکاری انجام دهم؟

با ورود به سایت قسمت سمت راست در باکس سبز رنگ گزینه ورود به سیستم رو انتخاب کنید و با وارد کردن نام کاربری کاربری(کدملی شما) و رمز عبور وارد حساب کاربری خود شوید و اطلاعات خود را ویرایش کنید.

ثبت نام برای دریافت کارت اهدا محدودیت سنی دارد؟

خیر، محدودیت سنی برای ثبت نام وجود ندارد. ثبت نام شما برای دریافت کارت اهدای عضو به منزله رضایت شما نسبت به این فرآیند می‌باشد و این کار فقط جنبه فرهنگ سازی دارد و وجاهت قانونی ندارد.

من از اتباع خارجی هستم می‌توانم در سامانه ثبت نام کنم؟

متاسفانه خیر، به دلیل اینکه سامانه بر اساس کدهای ملی 10 رقمی ایران نوشته شده است و اتباع خارجی کدملی 10 رقمی ندارند، در سامانه نمی‌توانند ثبت نام کنند اما می‌توانید سفیر اهدای عضو باشند و به ترویج فرهنگ اهدای عضو کمک کنید. برای اطلاعات بیشتر از طریق راه‌های ارتباظی با ما در ارتباط باشید.

چگونه می‌توانم به ترویج فرهنگ اهدای عضو کمک کنم؟

آگاهی و بالابردن سطح اطلاعات خود در زمینه مرگ مغزی و اهدای عضو

انتشار این اطلاعات و آگاه کردن دیگر افراد جامعه

گرفتن کارت اهدا

فعالیت به عنوان سفیر اهدای عضو

ظاهر کارت من با کارت‌هایی که شما ارائه می‌دهید متفاوت است، دلیل چیست؟

دوست عزیز برخی بیمارستان‌ها و مراکز انتقال خون نیز اقدام به ثبت نام و ارائه کارت می‌کنند که هدف همه آن‌ها گسترش فرهنگ اهدای عضو است. چنانچه تمایل دارید در این سامانه ثبت نام انجام دهید مراحل ثبت نام کارت را دنبال کنید.

من از تصمیم خود منصرف شده‌ام چگونه می‌توانم عضویتم را لغو کنم؟

ارسال نام نام خانوادگی، کدملی، تصویر کارت شناسایی و درخواست لغو عضویت به ایمیل info@ehda.ir

×

اطلاعات جستجو "Enter"فشار دادن

تنظیمات قالب